Главная / Соцсфера / Милі та прекрасні жінки!

Милі та прекрасні жінки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня! Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського.
Від імені всього чоловічого колективу ДП «ВК «Краснолиманська» вітаю вас з Днем 8 Березня!
У сучасному світі жінки часто діють нарівні з чоловіками: є блискучими фахівцями своєї справи, впевненими керівниками і активними громадськими діячами, встановлюють рекорди, займаються благодійністю, беруть участь у політичних процесах.
На ваших тендітних плечах лежать нелегкі турботи, але ви завжди залишаєтеся чудовими і чарівними. ви не тільки берегині сімейного вогнища, а й у роботі з успіхом вирішуєте найскладніші професійні завдання, ділите з чоловіками відповідальність за майбутнє нашого підприємства .
На «Краснолиманській» працює більше 900 жінок, які вирішують складні виробничі питання, чудово справляються з численними обов’язками, виконують всі намічені плани і поставлені завдання. Кожна з них своєю працею сприяє новим досягненням, втілює в життя серйозні проекти, розвиває й упорядковує підприємство.
Колектив бухгалтерської служби в буквальному сенсі є окрасою нашого підприємства. Цим фахівцям під силу виконати будь-які завдання, професіоналізму їм не позичати. Головний бухгалтер Наталія Миколаївна Нікітенко, заступник бухгалтера Тетяна Володимирівна Шибеко, начальник розрахункового відділу Оксана Борисівна Терещенко – компетентні керівники і грамотні фахівці, які сумлінно виконують свої обов’язки.
Фінансову діяльність підприємства здійснює згуртований колектив прекрасних жінок під керівництвом Тетяни Володимирівни Злидниченко.
Неможна не відзначити високопрофесійну роботу ВПтЗ (відділ праці та заробітної плати) і планового відділу під керівництвом Олени Григорівни Маньковської та Інни Володимирівни Петренко, юридичного відділу, яким керує Тетяна Анатоліївна Безкоровайна.
Вся система контролю над дотриманням табельного обліку на підприємстві знаходиться також у жіночих надійних руках відділу КТО на чолі з Іриною Вікторівною Дейкун.
Успішно справляються зі своїми обов’язками старший інспектор діловодства Тетяна Гулемба та кур’єр Тетяна Овсянникова.
Добрих слів за професіоналізм і сумлінне ставлення до справи заслуговує кваліфікований колектив медико-оздоровчої служби, яким успішно керує Марина Миколаївна Баюра, колектив дільниці «Їдальня» під керівництвом Інни Миколаївни Сімонової, колектив центрального складу, яким керує Марина Станіславівна Заломаєва, робітниці дільниці АЗС – завідуюча Валентина Олексіївна Грінченко, робітниці дільниці ВТБ, а саме – співробітниці АГЗ та колективу лампової на чолі з майстром Світланою Вікторівною Братусь .
Ефективно працюють спеціалісти відділу кадрів, технічного відділу, робітниці ВП «Технічний контроль якості вугілля», трудівниці ВП «Матеріально-технічне забезпечення підприємства» на чолі з Ларисою Миколаївною Бессарабовою, оператори дільниці «Прогноз».
Також слід зазначити роботу спеціалістів навчального пункту , який очолює Людмила Михайлівна Лозинська, робітниць маркшейдерської та геологічної служб, співробітниць інформаційно-обчислювального відділу, телефоністок ДПАЗ, трудівниць численних жіночих дільниць МДРПУС, МДРСК, МДРСУ (в), ПР по ТБ, ВР, Тепломережа, ШТ-1, ТКШП, ТКВМ, вугільний склад, Підстанція, АПК, РБД,
Соціальна сфера підприємства тримається також на жіночих плечах завідуючої Палацу культури «Шахтар», Лариси Валеріївни Проценко й Інни Миколаївни Харитонової – директора профілакторію «Промінь».
Слова подяки хочеться висловити трудівницям служби «Збагачення», які під керівництвом Тетяни Іванівни Оленюк майстерно та з усією відповідальністю за доручену справу виконують свою роботу.
У це чудове свято, дорогі краснолиманочки, бажаю вам міцного здоров’я, жіночого щастя, душевної гармонії, чудового настрою, добра, любові. Нехай у вашому домі будуть спокій та добробут, а ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких. Зі святом Весни!

В.о. генерального директора
ДП «ВК «Краснолиманська»
В.О. Коваленко

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*