Главная / Коллектив / На захисті прав підприємства

На захисті прав підприємства

8 жовтня в Україні відзначається День юриста. Це професійне свято людей, чия трудова діяльність підпорядкована гаслу: «Знати право, служити праву, захищати право».

Разом з численною армією українських юристів це свято відзначають і співробітники юридичного відділу ДП «ВК «Краснолиманська», який очолює Тетяна Анатоліївна Безкоровайна. Її надійними помічниками є юрист 1-ї категорії Роман Шевченко, провідний юрисконсульт Ольга Булгакова, юрисконсульт Аліна Дубовицька та провідний юрисконсульт Євгенія Бушинська, яке вже більше 30 років курирує юридичні питання служби «Збагачення» Вугільної компанії «Краснолиманська».

Перелік завдань, які входять в сферу відповідальності юридичного відділу, досить великий, але основна мета роботи відділу полягає в правовому забезпеченні діяльності підприємства і захисту його законних інтересів.

  • Наша робота зовсім неодноманітна. Професійна юридична діяльність відрізняється складністю і багатогранністю. Доводиться виконувати різні завдання, -розповідає Тетяна Безкоровайна. — Працівники нашого відділу займаються організацією правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог актів законодавства, інших нормативних документів підприємства, а також його працівниками під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язках. Також забезпечують  правильне виконання актів законодавства, інших нормативних актів і документів. Здійснюють правову допомогу в підготовці наказів, статутних та інших актів підприємства. Беруть участь у підготовці та укладенні господарських договорів з іншими підприємствами. Організують претензійну і ведуть позовну роботу, представляють в установленому Законом порядку інтереси підприємства в судових, інших органах під час правових питань та спорів. І це тільки частина службових обов’язків нашого відділу.

Як бачимо, юристи шахти виконують солідний обсяг роботи і забезпечують надійний юридичний захист підприємства.

На думку  Тетяни Анатоліївни, юристи — це реалісти. Вони прямо дивляться на проблемну ситуацію, озвучують її і пропонують варіанти виходу з неї. А вихід завжди є.  Саме вміння знайти його є показником рівня кваліфікації служителів Феміди. Фахівцям цієї професії необхідно і вміння читати й інтерпретувати текст закону, щоб  використовувати його на захист підприємства. Всіма професійними якостями і навичками сповна володіють спеціалісти юрвідділу  «Краснолиманської». Кожен з них має чималий досвід роботи в юридичній сфері.

  • Звичайно, юрист не може вивчити дослівно всі закони, адже в нашій державі буквально щодня вносяться зміни і доповнення до законодавчих актів. Але він повинен вміти швидко орієнтуватися в законодавчій базі та знати, де знайти відповідь на те чи інше питання,продовжує Т.А. Безкоровайна.Юрист повинен володіти такими якостями, як чесність, порядність, грамотність, самодисципліна, відповідальність, а всі покладені на нього зобов’язання виконувати в суворій відповідності до вимог чинного законодавства. А от самовдосконалення і постійне навчання, взагалі вважаю способом життя юриста.

Вітаю всіх колег з Днем юриста! Бажаю професійних успіхів, міцного здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, плідної праці й твердої віри в ті ідеали, до яких ми прагнемо на шляху утвердження закону і справедливості.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*