Козацькі забави

16 жовтня в Палаці культури «Шахтар» ГП «ВК «Краснолиманська», пройшла традиційна пізнавально-розважальна програма на честь Дня українського козацтва та Дня захисника України.

Працівники ПК «Шахтар» для своїх вихованців підготували цікаві конкурси, вікторини та забави, які викликали море позитиву і радості у юних учасників.

Хлопці та дівчата дуже весело провели час, а також дізналися багато цікавих та  дивовижних історичних фактів про козаків,  які дозволили зануритись в неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби.

Гуртківці давали вичерпані відповіді на запитання вікторини, розповідали легенди, приказки та прислів’я про козаків.  А конкурсна частина свята змусила юнаків добряче попрацювати: юні козаки та козачки завзято демонстрували спритність, влучність та вправність, долаючи шлях з перешкодами.

Під час відпочинку між конкурсною програмою діти з великим задоволенням слухали виступи учасників художньої самодіяльності, які виконували пісні про Україну і наш рідний край.

Повага до своєї країни, до її національних традицій, історії і багату культуру є основою будь-якого виховання, — зазначила завідуюча ПК «Шахтар» Лариса Проценко. — Погодьтеся, що неможливо виростити справжнього громадянина і гідну людину без шанобливого ставлення до свого витоку.

Свято вдалося на славу, всі були задоволені. Учасники програми довели, що вони є гідними нащадками і продовжувачами славного козацького роду.       

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*