Главная / Коллектив / Надійний зв’язок — гарантія успішної роботи підприємства

Надійний зв’язок — гарантія успішної роботи підприємства

Зв’язок входить у список першочергових речей, які просто необхідні сучасній людині як в побуті так і на роботі. Бо без нього —  «як без рук», без нього ми відірвані від світу і виробничого процесу.

Щороку в Україні 16 листопада відзначається День працівників радіо, телебачення та зв’язку.  Ця дата –  привід ще раз подякувати за таку потрібну роботу людям, які роблять наше життя більш комфортним і цікавим, відкриваючи нові горизонти для ділового та особистого спілкування.

У цей день приймає щирі привітання з професійним святом колектив дільниці протиаварійного захисту (ПАЗ) «Краснолиманської» під керівництвом Юрія Олексійовича Федорова, який цілодобово забезпечує якісний, надійний і оперативний зв’язок для управління складними виробничими процесами. У спеціалістів ДПАЗ слово «зв’язок» асоціюється далеко не з відпочинком та розвагою, а зі складною роботою яка, варто зауважити, не завжди протікає в комфортних умовах.

Основна задача працівників дільниці ПАЗ – підтримання обладнання та багатокілометрових ліній зв’язку підприємства в справному стані. З чим вони успішно справляються. Нагадаємо, що також фахівці ділянки обслуговують систему УТАС (уніфікована телекомунікаційна автоматична система), яка комплексно охоплює всі підсистеми шахти і здійснює моніторинг їх роботи, і комплекс АУК (апаратура автоматизованого управління конвеєрними лініями), який дозволяє звести до мінімуму аварійність конвеєрів і час простоїв, а також забезпечує відображення і передачу інформації на пульт управління.

Турбот на дільниці завжди вистачає. А з огляду на те,  що галузь в якій працюють фахівці ДПАЗ постійно вдосконалюється, то і колектив не відстає від віянь часу, йдучи в ногу з прогресом, втілюючи свою майстерність у виробничому процесі.

  • Крім поточної роботи за заявками служб та дільниць силами колективу ведуться монтажні роботи з підготовки до введення в експлуатацію 1-ї південної лави засбросової частини плату L3. Також у виробці другої ступені пласту m2/4 прокладається телефонна мережа, підготовка до монтажу 6-ї південної та 6-ї північної лав.

Всі ці роботи ведуться якісно та в назначений термін завдяки злагодженій роботі наших спеціалістів, — зазначив начальник дільниці Ю.О. Федоров.

В цьому році зроблено чимало, але і це ще не межа –  в наступному році у зв’язківців будуть нові плани, нові завдання, нові трудові перемоги.

Напередодні професійного свята вітаємо колектив дільниці ПАЗ і бажаємо міцного здоров’я,  затишної домівки, нових успіхів та натхнення в роботі, здійснення всіх планів та задумів. Нехай зв’язок буде високоякісним, а спілкування – продуктивним.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*