Главная / Компания / День охорони праці на «Краснолиманській»

День охорони праці на «Краснолиманській»

Щорічно 28 квітня в Україні та світі відзначається День охорони праці, який націлений на залучення уваги громадськості до невирішених проблем безпеки виробництва, запобігання нещасним випадкам і захворюванням на робочих місцях. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Ні для кого не секрет, що охорона праці починається зі свідомого ставлення кожного працівника до власної безпеки на виробництві.  Тому керівництво підприємства здійснює систематичну роботу на шахті в даному  напрямку, в тому числі – і проведенні Дня охорони праці.

У Вугільної компанії приділяється належна увага питанням охорони праці і безпеці виробництва. Бо саме  від результатів цієї роботи залежить життя і здоров’я гірників.

  • Забезпечення і створення безпечної і безаварійної роботи підприємства — залишається головним акцентом у діяльності служби «Охорона праці» Вугільної компанії. Особлива увага приділяється системі управління охороною праці, – говорить заступник директора з охорони праці Костянтин Олександрович Шерстюк.Дана система передбачає комплекс заходів по здійсненню всіма працівниками шахти організаційних, технічних, санітарно-гігієнічних і соціально-економічних заходів. Кінцева мета –  проведення всіх заходів у створенні і забезпеченні здорових і безпечних умов праці, попередження недопущення порушень правил безпеки.

Під час проведення технічного навчання, інструктажів, курсів з професійного навчання та курсів з охорони праці особлива увага приділяється молодим працівникам. Наша задача – зберегти молоде покоління як безцінний потенціал для майбутнього підприємства.

Професія гірника передбачає підвищену небезпеку і відповідальність, так як наслідки некваліфікованої роботи можуть стати вкрай негативними. Тому у своїй роботі працівники  керується правилами і нормами охорони праці та техніки безпеки під час виконання робіт, посадовою інструкцією, а також проходить регулярний інструктаж на робочому місці.

Окрім того на підприємстві діє навчальний пункт, який здійснює професійну підготовку та перепідготовку працівників, підвищення кваліфікації робітників, курси цільового призначення при введенні нового обладнання, документації. Працівники підприємства проходять в установленому порядку попередні та періодичні медичні огляди.

Також керівництво підприємства зацікавлено в тому, щоб гірничо-шахтне обладнання, що надходить на підприємство, було якісним, а праця шахтарів – безпечною.

І, хоча охороні праці на підприємстві приділяється першорядне значення, — продовжує Костянтин Шерстюк, —  на жаль, порушення правил техніки безпеки, випадки травматизму на підприємстві мають місце. Значить, нам  ще треба чимало потрудитися, щоб для кожного працівника були створені оптимальні умови праці, щоб кожен знав і дотримувався правил безпеки не з примусу, а за особистим переконанням в тому, що по-іншому не можна.

Згідно наказу по підприємству службою  «Охорона праці» ДП «ВК «Краснолиманська» було  створено організаційний комітет та розроблено план заходів з підготовки та проведення Дня охорони праці. Всі заходи спрямовані на те, щоб мінімізувати наявні та потенційні виробничі ризики і тим самим поліпшити результати роботи у сфері охорони праці на підприємстві.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*