Главная / Коллектив / Наша робота – свято

Наша робота – свято

Професія культпрацівника складається з безлічі інших. Адже не секрет, що культпрацівники і вчать, і виховують, і малюють, і танцюють, і співають. І все це творчо, з вигадкою, з «вогником». А ще у працівників культури відповідальна місія. Адже від того, з яким настроєм вони вийдуть на сцену, як підготуються до заходу, залежить і настрій глядача, слухача.

9 листопада працівники Палацу культури «Шахтар» — люди, які щодня вкладають свою працю і душу у виховання творчої і талановитої молоді, сприяють духовному розвитку нашого шахтарського містечка, відзначають своє професійне свято –День працівника культури.

Так, працівники культури працюють у святкові дні, дозволяючи нам з вами відчути всю радість події. Це вони своєю творчістю і любов’ю до своєї професії запалюють серця глядачів, створюють свято, відкривають заповітні двері в світ прекрасного, вчать нас любити і радіти кожному дню.

Культпрацівник – не просто професія, а стан душі… Це люди, об’єднані однією загальною справою – дарувати радість!

Коли починають говорити про Палац культури «Шахтар» ДП «ВК« Краснолиманська », то відразу приходять на пам’ять яскраві і веселі заходи, концерти. І, здається, що у культпрацівників не робота, а суцільні свята. Але за всіма цими святами стоїть величезна праця культпрацівника. Адже серце ПК «Шахтар»  – його колектив, нечисленний, але дуже дружній, який любить свою роботу і робить все, щоб жителям і гостям маленького шахтарського містечка було завжди приємно приходити до них відпочити, отримати заряд позитивних емоцій, долучитися до мистецтва. Завдяки самовіддачі культпрацівників, технічного персоналу, професіоналізму керівників творчих колективів, величезним старанням і таланту їх вихованців, багатогодинним репетиціям, про ПК «Шахтар» знають не тільки в нашому місті, а й далеко за його межами.

  • Ми люди особливого складу, що працюють виключно за покликанням і натхнення, – зазначила завідуюча ПК «Шахтар» Лариса Валеріївна Проценко.Без працівників культури не обходиться жодне свято. Організаторські здібності, творчий запал, вміння створити гарний настрій високо цінуються глядачами. Наше покликання — нести людям радість, дарувати душевне тепло, в цьому і полягає значущість нашої професії.

Бажаю всім колегам невичерпного творчого потенціалу, «запалювати» нові зірки, «запалювати» глядача, заряджати його оптимізмом, добротою і любов’ю.

Дійсно ПК – це без сумніву, центр культури нашого міста,  в якому і в будні, і особливо в свята збираються жителі нашого міста. Сюди щодня ходять діти, що займаються в різних гуртках і студіях, Палац відвідують їхні батьки, співробітники Вугільної компанії. Життя тут не стоїть на місці, постійно проводяться міські заходи, фестивалі та конкурси. Ось такий він, Палац культури «Шахтар». Ось такі талановиті, творчі люди працюють там. Вони сповнені невичерпної енергії, оптимізму, завзяття, планів та ідей. І напередодні свята хочеться побажати їм, щоб все задумане виходило, а мрії обов’язково збувалися!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*