Главная / Компания / ДП «ВК «Краснолиманська» відвідали експерти проекту USAID «Розвиток енергетичних ринків»

ДП «ВК «Краснолиманська» відвідали експерти проекту USAID «Розвиток енергетичних ринків»

В рамках Проекту  Агенції  США з міжнародного розвитку (USAID) «Розвиток енергетичних ринків», що впроваджується  Управлінням ООН з обслуговуванням проектів (UNOPS),  з робочим візитом, 21 листопада, Вугільну компанію «Краснолиманська» відвідали представники Секретаріату Кабінету Міністрів України,  які також є представниками робочої групи вище зазначеного проекту, аналітик енергетичних ринків Світлана Голікова та аналітик  ринку вугілля Олексій Пшеничка.

ДП «ВК «Краснолиманська» відвідали експерти проекту USAID

Мета візиту – підготувати SWOT-аналіз поточного стану енергетичного сектору Донецької та Луганської областей для визначення подальшої стратегії розвитку енергетичного сектору у вказаних регіонах.

ДП «ВК «Краснолиманська» — третє підприємство, яке відвідала робоча група в цей день. Зустріли експертів генеральний директор Вугільної компанії  «Краснолиманська» Юрій Геннадійович Корнєєв та заступник генерального директора з економічних питань Сергій Анатолійович Філь.

ДП «ВК «Краснолиманська» відвідали експерти проекту USAID

На порядку денному було обговорено низку важливих виробничих питань, щодо  подальшого розвитку підприємства та вугільної промисловості в цілому.

Також у ході візиту представники  робочої групи разом з генеральним директором відвідали основні промислові об’єкти «Краснолиманської» і більш докладніше ознайомилися з роботою підприємства.

 Для підготовки SWOT-аналізу експерти групи проекту протягом трьох тижнів мають відвідати ще ряд вугільних підприємств Донецької та Луганської областей.

ДП «ВК «Краснолиманська» відвідали експерти проекту USAID

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*