Главная / Коллектив / Привітання з новим роком генерального директора ДП «ВК «Краснолиманська» Ю.Г. Корнєєва

Привітання з новим роком генерального директора ДП «ВК «Краснолиманська» Ю.Г. Корнєєва

Шановні колеги, гірники, ветерани!

Прийміть щирі вітання з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, не дивлячись на складнощі, був наповнений яскравими подіями і значущими трудовими перемогами, які принесли нам неоціненний досвід.

Ми зустріли 60-річний ювілей «Краснолиманської» і з упевненістю в своїх силах, з планами на майбутнє продовжуємо рости і розвиватися.

Я щиро вдячний всім працівникам за гідну і плідну працю протягом усього року. На нашому підприємстві працюють чудові люди, які віддають йому свій багатий досвід, знання і сили. Це кадрові співробітники, досвідчені інженерно-технічні працівники, молоді фахівці, трудові династії шахти і служби «Збагачення», гірницькі колективи, здатні вирішувати найскладніші завдання.

У ці прекрасні свята бажаю, щоб рік, який настане невдовзі, був для вас щедрим на цікаві справи, нові звершення та перспективи.

 Щиро бажаю вам професійних перемог, своєчасної і гідної заробітної плати, щоб удача стала вашим постійним супутником, а успіх – результатом усіх ваших починань.

Нехай цей рік принесе вам і вашим рідним велике щастя, міцне здоров’я, благополуччя, здійснення всіх мрій та сподівань. Хай Різдво зігріває вас і несе у ваші домівки мир, надію, злагоду, затишок та порозуміння.

Веселих новорічних свят і щасливого Різдва!

З повагою, генеральний директор ДП «ВК «Краснолиманська»

  Юрій  Геннадійович Корнєєв

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*