Главная / Коллектив / Чергове засідання профспілкового комітету ДП «ВК «Краснолиманська»

Чергове засідання профспілкового комітету ДП «ВК «Краснолиманська»

20 лютого відбулося чергове засідання профспілкового комітету трудового колективу ДП «ВК «Краснолиманська» за участі в.о. генерального директора ДП «ВК «Краснолиманська» Володимира Коваленка, директора ТОВ «Краснолиманське» Анатолія Ільющенко, та голови Покровсько-Мирноградської територіальної організації ППВП Романа Сиротюка.

На порядку денному основне питання – виплата заробітної плати працівникам підприємства. Присутні заслухали голову профспілкового комітету ДП «ВК «Краснолиманська» Валентина Щепотіна», який звітував про виконану роботу у вирішенні даного питання. Голова профспілки доповів, що з метою забезпечення конституційних прав працівників підприємства на своєчасну оплату праці та недопущення зростання соціальної напруги в шахтарському колективі неодноразово звертався з відповідними листами до Президента України, Прем’єр — міністра України, Секретаря Ради національної безпеки України, керівника Донецької облдержадміністрації, голови Профспілки працівників вугільної промисловості України, але, на жаль, конкретних дій з боку влади на сьогоднішній день немає.

В.о. генерального директора ДП «ВК «Краснолиманська» Володимир Коваленко наголосив, на тому, що зараз, як ніколи, треба згуртуватися та зробити все, щоб не допустити поділу колективу та повторення подій 2014 року (рейдерське захоплення шахти ), коли підприємство зазнало колосальних збитків, які значно вплинули на скорочення обсягу з видобутку вугілля (виведення з ладу, а саме затоплення пласту L3 засбросової частини). Відлуння тих подій відчуваються й досі.

Далі до присутніх звернувся голова Покровсько-Мирноградської територіальної організації ППВП Роман Сиротюк, який підкреслив, що вугільна промисловість має перспективу та майбутнє у тому числі і ДП «ВК «Краснолиманська». І саме від спільних дій адміністрації, профспілкового комітету та трудового колективу залежить подальша доля підприємства. Як відмітив Р.П. Сиротюк, що надія бути почутими можновладцями є – 25 лютого на Всеукраїнській нараді шахтарів, де будуть обговорюватися проблеми галузі та нагальні питання шахтарів.

Також Роман Павлович проінформував присутніх, що після нормалізації ситуації на шахті черговим засіданням профспілкового комітету буде призначена дата проведення профспілкових зборів (конференції) згідно Статуту.

За домовленістю ініціативної групи з профспілковим комітетом було прийняте рішення до складу профкому ввести нових членів, які будуть обрані на дільницях підприємства.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*