Главная / Соцсфера / Дворец Культуры «Шахтер» / Олівцем і фарбами про охорону праці

Олівцем і фарбами про охорону праці

8 лютого в Палаці культури «Шахтар» Вугільної компанії «Краснолиманська» відбулося підведення підсумків та нагородження призерів традиційного конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці.

Охорона праці – була і залишається найважливішою соціально-економічною проблемою, що вимагає до себе постійної уваги з боку держави, роботодавців і працюючих.

Більше третини свідомого життя людина проводить на робочому місці, вносячи свій внесок в розвиток суспільства. Але промислова безпека підприємства не закінчуються на виході за поріг виробництва – вона знаходить продовження в побуті, в сімейних розмовах. І, мабуть, кожній дитині цікаво, де і ким працюють його батьки, в чому полягає специфіка їх професій. З розповідей тат і мам у дітей формується уявлення про їх сферу діяльності та підприємства.

Ні для кого не секрет, що виробництво на «Краснолиманській» пов’язане з підвищеною небезпекою, тому знання і виконання правил охорони праці — це не просто вимога інструкції, а запорука збереження життя і здоров’я працівника.

Щороку з метою залучення уваги дорослих до проблем безпеки на робочому місці проводиться конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». У I етапі конкурсу взяли участь понад 50 вихованців ПК «Шахтар».

Юні художники у своїх роботах постаралися розкрити головну тему – безпека праці на виробництві, яка порушена не випадково, адже на «Краснолиманській» трудяться батьки багатьох з дітлахів, які взяли участь в конкурсі.

До виконання поставленого завдання хлопці та дівчата підійшли творчо і підготували дуже цікаві малюнки. Журі було важко визначити переможців, але в результаті було відібрано 9 кращих робіт в трьох вікових групах.

Призові місця розподілилися наступним чином:

У віковій категорії від 6 до 10 років:

І місце – Федорова Діана, ІІ – Заварзіна Єва, ІІІ – Свиридова Валерія.

У віковій категорії від 11 до 14 років:

І місце – Волосюк Аліна, ІІ місце – Ціомашко Ксенія, ІІІ – Качковська Олеся.

У віковій категорії від 15 до 18 років:

І місце – Ходисько Юлія, ІІ місце – Горчева Олександра, ІІІ місце – Свиридова Дар’я.

Урочисту церемонію нагородження провів в.о. заступника директора з охорони праці ДП «ВК« Краснолиманська » Олександр Борисович Кардюков

разом із заступником голови профспілкового комітету ДП «ВК« Краснолиманська»  Степаном Степановичем Руденко.

У своєму вітальному слові Олександр Борисович подякував учасникам за активну участь в конкурсі, в тому числі за старанність і індивідуальний підхід до висвітлення досить складної теми.

Всі діти, які посіли призові місця отримали грамоти та солодкі подарунки від адміністрації підприємства. Також солодощі отримали всі учасники конкурсу.  Творчі номери гуртківців ПК «Шахтар»  подарували присутнім гарний настрій.

Надалі кращі малюнки будуть відібрані для участі в районному етапі конкурсу «Охорона праці очима дітей», а потім – в обласному та всеукраїнському етапах.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*