Главная / Коллектив / Краснолиманці зустрілися з керівником Донецької ОДА Павлом Кириленком

Краснолиманці зустрілися з керівником Донецької ОДА Павлом Кириленком

Керівництво ДП «ВК «Краснолиманська» робить все можливе для того, щоб вирішити ситуацію, яка склалася на підприємстві. Виплата заробітної плати робітникам шахти та створення умов для високопродуктивної роботи підприємства – залишаються одними з найгостріших  та найважливіших проблем.

Так, 28 січня  делегація від шахти «Краснолиманська», яку представили в.о. генерального директора ДП «ВК «Краснолиманська» Володимир Коваленко, перші заступники директора, керівники служб та дільниць підприємства,  голова Покровсько-Мирноградської територіальної організації  ППВП України Роман Сиротюк,  голова профспілкового комітету шахти «Краснолиманська» Валентин Щепотін, дільничні профспілки та представники трудового колективу, провела зустріч з губернатором Донецької ОДА Павлом Кириленком.

В.о. генерального директора Володимир Коваленко проінформував керівника області про кризову ситуацію, що склалася на шахті та наголосив на основних питаннях, які дестабілізують звичайний виробничий процес підприємства. Зокрема, розрахунок за відвантажене вугілля з боку ДП «Держвуглепостач», що складає понад 89 млн. грн., а це, у свою чергу, дозволить погасити заборгованість по заробітній платі,  а також  вжити заходів щодо виконання Указу Президента України №874/2019, а саме укладання договорів з реалізації  та відвантаження вугілля. (Див. додаток №1).

Поки ініціативна група знаходилася на зустрічі, біля будівлі Донецької облдержадміністрації проходила мирна акція за участі гірників шахти «Краснолиманська». Працівники, які стурбовані положенням, в якому опинилося їх підприємство, у цей непростий час приїхали підтримати ініціативну групу.

Після майже двох годин спілкування, делегація вийшла до краснолиманців,  доповівши про результати зустрічі.  Дякую губернатору за конструктивну бесіду, небайдужість та розуміння ситуації, в якій опинилося не тільки наше підприємство, а вся вітчизняна вугільна галузь, — зазначив  в.о. генерального директора. – Нас почули. Павло Олександрович завірив, що допомагатиме. І ми сподіваємося на позитивну динаміку у вирішенні цієї критичної ситуації.

Додаток №1

img181

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*