Главная / Пресс-центр / Президент скликав позачергове засідання Верховної Ради

Президент скликав позачергове засідання Верховної Ради

Президент України Володимир Зеленський скликав позачергове засідання Верховної Ради. Про це повідомляє  інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Як повідомляється, засідання відбудеться в середу, 4 березня, о 16:00.

Сподіваємося, що на позачерговому засіданні Глава держави вже дасть оцінку діям профільного міністерства щодо виконання доручень за рішенням проблем   вугільної         галузі, які   він     озвучив      за підсумком виступів на Всеукраїнській нараді працівників вугільної галузі, а саме, — повне погашення заборгованості по виплаті заробітної плати гірникам державних шахт в найближчі місяці (березень і квітень), обмеження імпорту вугілля та електроенергії, проведення фінансового та кадрового аудиту державних вугільних підприємств, відсторонення так званих «смотрящих», створення державного комітету вугільної промисловості та координаційного центру з трансформації вугільних регіонів на чолі з віце-прем’єром Денисом Шмигалем, проведення приватизації «Центренерго» і неприбуткових вугільних шахт, ремонт доріг в невеликих шахтарських містечках.

Нагадаємо, що у своєму виступі Володимир Зеленський зазначив, що проблеми вугільної галузі є максимально критичними і вимагають невідкладного рішення. Тому, всі ми в очікуванні позитивних змін, які відбудуться вже найближчим часом і сприятимуть подальшому розвитку вуглевидобувної галузі України та, зокрема, ДП «ВК «Краснолиманська».

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*