Главная / Соцсфера / Випускники Родинського профліцею – гідне майбутнє Краснолиманської

Випускники Родинського профліцею – гідне майбутнє Краснолиманської

У житті людини велике значення має професійна освіта. Це міцний фундамент, на якому вона будує своє подальше життя. Людина народжується для якоїсь справи, має свої уподобання, а згодом — обов’язки. Не всі мріють і можуть, та й не всім потрібно бути юристами, лікарями, фінансистами, викладачами або бізнесменами. Хтось повинен бути просто хорошим робочим, людиною справи. У шахті, на заводі, — не важливо де. Люди праці цінуються в усі часи.

Протягом багатьох років ДП «ВК «Краснолиманська» надає можливість випускникам Родинського професійного ліцею №80 (РПЛ). отримати перше робоче місце та можливість працювати з найкращими фахівцями вугільної галузі. Наше підприємство зацікавлене в професійній, ініціативній та творчій зміні, і саме тому особливу увагу завжди приділяє тим, хто тільки робить свої перші трудові кроки.

Цього навчального року учні групи 1-16 за професією «Електрослюсар підземний; машиніст підземних установок» у повному складі на чолі з майстром виробничого навчання Пошкісом І. Б. 20-го та 21-го лютого вдало завершили своє навчання, останнім етапом якого стала ДКА (державна кваліфікаційна атестація).

До складу атестаційної комісії увійшли: заступник начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Покровському регіоні управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Донецькій області Легкий О.В., керівник ліцею Колобов О.С., заступник директора з НВР Подолець К.В., в.о. старшого майстра Шеремет З.Є., методист ліцею Борсківець О.П., викладач ПТП Глєбський К.М., інженер з охорони праці ліцею Орел М.О. Очолив комісію Костєв М.С. – начальник дільниці МДРСУ (в) Державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська».

За підсумками роботи комісії дипломи з відзнакою отримали Афонічкін Ян і Маличенко Микола. Представник від підприємства відзначив особливо сумлінну і якісну роботу під час проходження виробничої практики таких учнів, як Троценко Олександр, Федоренко Олег, Ткачук Андрій та Маличенко Микола.

Підприємство-замовник, кузня робітничих кадрів ДП «ВК «Краснолиманська», потребує професійно грамотних та відповідальних робітників. Адміністрація шахти завжди відзначала професіоналізм викладацького колективу ліцею, який під керівництвом директора Олександра Колобова готує кваліфікованих робітничих кадрів та створює усі умови для всебічного розвитку особистості, реалізації інтелектуального потенціалу і творчих здібностей студентів, розвитку їх професійних компетентностей. Тому керівництво шахти охоче пропонує випускникам Родинського професійного ліцею робочі місця, бо енергія та наполегливість молоді завжди є рушійною силою загального успіху.

Джерело: Родинський професійний ліцей http://www.rpl80.org.ua/index.php/message/news/item/359-

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*