Главная / Компания / Керівництво ДП «ВК «Краснолиманська» та ТОВ «Краснолиманське» на нараді у міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Керівництво ДП «ВК «Краснолиманська» та ТОВ «Краснолиманське» на нараді у міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

31 січня у міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства відбулася нарада з керівниками підприємств, у яких виникла заборгованість із заробітної плати під головуванням міністра Тимофія Милованова. На нараді були присутні в.о. генерального директора ДП «ВК «Краснолиманська» Володимир Коваленко та директор ТОВ «Краснолиманська» Анатолій Ільющенко.

У рамках наради обговорювалася проблематика діяльності підприємств, організацій та установ, з’ясування причин заборгованості, шляхи її мінімізації та термінів погашення. Аби допомогти підприємствам та зробити усе належне, щоб виплатити людям зароблені гроші.

Керівництво ДП «ВК «Краснолиманська» та ТОВ «Краснолиманське»  висвітлили всі питання, через які склалася критична ситуацію, що дестабілізує виробничий процес на підприємствах, а саме заборгованість із виплатою заробітної плати робітникам , сплатою податків та інших обов’язкових платежів. До голови Мінекономіки було донесено, що у ДП «Держвуглепостач»  перед підприємством  є заборгованість за відвантажене вугілля у сумі 89 млн. грн., якої б вистачило для вирішення питання з виплатою заробітної плати та інших платежів. Також було проінформовано про невирішене питання з реалізацією та відвантаженням вугільної продукції. Керівництво наголосило на тому, що ведеться непрозора торгівля вугільної продукції,  вугілля імпортується з інших держав, що заважає розвитку вітчизняній вугільній галузі та вугледобувним підприємствам в цілому. Як повідомляється  на офіційному сайті Мінекономіки. За результатами наради, підприємства мають у десятиденний строк розробити та подати до Мінекономіки пропозиції щодо планів ліквідації заборгованості по заробітній платі. 

Міністр пообіцяв контролювати виконання цих планів та регулярно проводити робочі наради для відслідковування прогресу і, за потреби, ініціювати спільні дії для вирішення проблеми заборгованостей на рівні уряду.

Всі розглянуті питання були внесені до протоколу, який передали на розгляд Прем’єр-міністру України.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*